Kancelarie Adwokackie Płaczek Nylec-armata Patuła Czosnyka

Angelika Nylec Armata


Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Obroniła pracę magisterską pt. „Szczególne sposoby ustalania podstawy opodatkowania w podatku dochodowym” w Katedrze Prawa Finansowego. Szczególne zainteresowanie prawem podatkowym skutkowało uczestnictwem w 2005 roku w Łodzi w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiej „Tworzenia i wykładni prawa podatkowego w Polsce” gdzie zaprezentowała własne opracowanie, które zostało nagrodzone wyróżnieniem.

Po odbyciu trzyletniej aplikacji adwokackiej, zakończonej złożeniem egzaminu adwokackiego została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w uznanych kancelariach prawnych w Rzeszowie, Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej oraz prowadząc od kilku lat indywidualną praktykę w ramach Kancelarii Adwokackiej w Tarnowie.

W obszarze jej szczególnych zainteresowań pozostaje prawo cywilne, prawo rodzinne, w tym zagadnienia prawne dotyczące rozwodów i podziału majątku wspólnego oraz prawo karne. Posiada także doświadczenie z zakresu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

 

tel.: 506 128 360

e: a.armata@adwokaci-tarnow.pl